Hizmetlerimiz     TABLDOT YEMEK

İsteğinize göre, Sabah Kahvaltısı, Öğlen Yemeği, Akşam yemeği olarak günlük yemek ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Servis araçlarımız ve deneyimli dağıtım elemanlarımız yemeklerinizi iş yerinize düzenli olarak teslim etmektedir.

 Tabldot Yemek olarak şirket toplantıları için, açık ve kapalı alanlardaki şirket yemekleri için ve şirket kutlamaları için hazır yemek hizmetleri vermekteyiz.


TOPLU YEMEK VE ORGANİZASYONLAR


Toplu yemek, iş yerlerinde, davet ve organizasyonlarda pratik ve ekonomik bir çözümdür. Toplu yemek hizmeti veren Özenİş Yemek ,en ileri teknolojiyle donatılmıştır. Gıda mühendislerinin sorumluluğunda olan satın alma bölümü en iyi tedarikçilerle, en sağlıklı ürünleri temin ederek profesyonel aşçılarıyla üretim tesisinde kaliteli toplu yemek üretimi yapar. Özenİş Yemek toplu yemek firması, mutfaklarında ürettiği yemekleri müşterilerinin yemek saatlerini dikkate alarak onlara ulaştırır. Toplu yemeklerin ulaştırılması, sıcaklığını ve lezzetini koruyan izole edilmiş termobox kaplarda, yemek taşımaya uygun servis araçlarıyla yapılır. Özenİş Yemek firması uzun yıllardır tecrübesiyle kaliteden en küçük bir ödün vermeden zaman karşı yarışır. Müşterinin talepleri doğrultusunda tüm toplu yemekleri istenilen yere, istenilen saatte (7/24) yemek sunumu ve yemek sonrası hizmetler vermektedir.


PAKET YEMEK

Özenİş Yemek olarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti ve kaliteli damak zevkinize uygun hijyenik ortamda hazırlamış olduğumuz yemekleri büyük bir titizlikle en kısa sürede sizlere ulaştırmayı amaçlamaktayız.